Strony związane z hasłem 'Katowice':

Strony związane z hasłem 'Katowice':

 • Specjalistyczny gabinet stomatologiczny Marmol oferuje usługi między innymi w zakresie wybielania, stomatologii estetycznej, korekty zgryzu, protetyki i chirurgii stomatologicznej. Ośrodek dentystyczny znajduje się w Katowicach, przy ulicy Szewskiej 12. Zespół gabinetu tworzą młodzi, ale wykwalifikowani lekarze oraz asystenci, którzy zapewniają profesjonalną obsługę oraz przyjemną atmosferę. Ośrodek wyposażony jest w aparatury najnowszej technologii, umożliwiające przeprowadzanie bardzo skomplikowanych operacji.

 • RockFit to najwyższa jakość warsztatów i kursów związanych z treningiem personalnym . zaczynamy swoją działalność na śląsku, ale planujemy rozszerzyć obszar działania swoich szkoleń o inne miasta Polski. Po za kursami dla trenerów personalnych, organizujemy także warsztaty TRX, Kattlebells i treningu funkcjonalnego.

  Data dodania: 21 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma Adex zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy elementów stolarki budowlanej. W ofercie znajdą państwo produkty m. in. okna, bramy garażowe,drzwi oraz rolety. Przedsiębiorstwo prowadzi współpracę z wieloma renomowanymi markami. Oferuje klientom specjalistyczne konsultacje, serwis, montaż i punktualność wykonania. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą ofertą firmy Adex, którą znaleźć można na witrynie www.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Archigrafia to fotografia wnętrz i architektury dla architektów, projektantów, właścicieli hoteli i innych. Dobre zdjęcia to reklama która będzie pracowała na sukces Państwa firmy przez lata. Dlatego warto powierzyć ich wykonanie profesjonaliście.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła pływania Mat-Rom Katowice, prowadzi zajęcia dla wszystkich grup wiekowych zarówno dzieci, młodzieży, osób starszy jak i osób niepełnosprawnych na różnym poziomie wydolnościowym. Organizujemy indywidualne lekcje nauki pływania, pływanie korekcyjne, pływanie rodzinne.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl